Neden Biz ?

Sizlere en iyisini, en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyerek kurumsal çizgiden çıkmadan, memnuniyet ilkeleri gözetilerek yapılmaktadır.

Kurumsal Hizmet

Sizlere en iyisini, en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyerek kurumsal çizgiden çıkmadan, memnuniyet ilkeleri gözetilerek yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz Kurumsal Hizmeti teknoloji ile bağdaştırarak, kurumunuza yansıtmaktayız.

 

Çözüm Odaklılık

Almış olduğunuz hizmet sırasında bizden veya sizden kaynaklanacak tüm sorunlarda %100'ü hedefleyen çözümler ve alternatif teklifler sunulmaktadır. Hizmetimizki hiç bir sorun ile sizleri başbaşa bırakmıyoruz.

 

Size Özel Temsilci

Bütün hizmetlerimizde, hizmet verdiğimiz firmanın büyük ve küçük olduğunu ayırt etmeksinizin özel temsilci ataması yapıyoruz. Hizmet ile ilgili problemlerinizde birebir ilgilenerek sizlere hızlı çözüm ve kaliteli hizmet sunabileceğiz.

 

%99 Müşteri Memnuniyeti

Sürekli olarak sizlerin memnuniyetini, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini sizler sayesinde ölçüyoruz. Bu zamana kadar yapılan anketlerde müşteri memnuniyet oranı %99 dur.

 

Esnek Destek Saatleri

Vermiş olduğumuz hizmetlerin, sizlerin ve firmanızın çalışmasına engel olmadan çalışanlarınıza ve firmanıza en iyi şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Sizler için en uygun saatleri belirleyerek en verimli şekilde hizmet vermeyi planlıyoruz.